Luxury Houses
Menü
Adres:
Altınşehir Mah. Bağpınar Yolu, Ninova İnşaat
E-Posta:
info@luvyapi.com
background
Hakkımızda
Luv Yapı Logo
Hakkımızda

Firmamız 2015 yılında Ferat AKIN tarafından inşaat ve taahhüt işleri yapmak üzere Adıyaman’da kuruldu. Kurulduğumuz günden itibaren güvenli, titiz çalışmamız ve başladığımız her projeyi zamanından bitirip teslim etmemiz, konusunda uzman kadromuz ve tamamıyla müşteri odaklı kalite anlayışımız, kısa sürede hitap ettiğimiz kitlemiz ve bulunduğumuz tüm sektörlerde tanınan ve tercih edilen bir firma olmamızı sağlamıştır.

Adıyaman’ın sürekli değişen ve gelişen bir şehir olması, modern yaşam standartlarına uygun konutlar üretilmesi ihtiyacını doğurmuştur. İlimizde artarak devam eden konut açığının karşılanmasında LUV YAPI olarak üzerimize düşen görevi yerine getirip, bir çok aileyi ev sahibi yaparak, güven ve kalitenin simgesi olmayı amaçlıyoruz.

Sektörümüzde tüm yasal şartlara uymayı, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmayı, taahhüdümüz altında projeleri zamanında ve standartlara uygun tamamlamayı, tedarikçiler ve taşeronları kalite sisteminin bütünü içerisinde değerlendirip, hep birlikte sürekli iyileştirmeyi, teknolojik gelişmeleri takip etmeyi ve uygulamayı, iş güvenliği birinci derecede önemsemeyi ve geliştirmeyi, projelerimizde mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeleri kullanmayı ve çevreye saygılı olmayı şirketimizin misyonu ve kalite politikası olarak kabul edip, eksiksiz olarak uygulamaya çalışıyoruz.

Ev almayı, yenilemeyi ve yatırım yapmayı düşünen herkesi firmamıza bekliyoruz.

Projeniz mi var?
Hayallerinizdeki projeye beraber imza atalım!
background